Ubytování Lázně Piešťany

Lázně Piešťany

Příští týden volných: již jen 38 hotelů a 207 pokojů!

Zobrazit volné pokoje pro ubytování v Piešťanech.

Poslední rezervace proběhla: 03:09:26

UKÁZAT CENY

Termální lázně Piešťany nabízejí svým návštěvníkům ubytování v patnácti hotelích v těsné blízkosti centra. Naprostá většina nabízí ubytovaným hostům své vlastní wellness a lázeňské procedury, které spříjemní odpočinkový pobyt a dodají návštěvníkům novou energii.

Dvouhvězdičkové Hotely Piešťany

HvězdičkyHvězdičky

Obyčejné ubytování v čistých a udržovaných pokojích. K dispozici je zpravidla bazén a základní služby (úklid pokoje aj.). Nenabízejí ovšem žádné lázeňské procedury a je nutno navštěvovat zařízení v jiných budovách. Největší výhodou je nízká cena.

Tříhvězdičkové Hotely Piešťany

HvězdičkyHvězdičkyHvězdičky

Tříhvězdičkové hotely nabízejí zlatou střední cestu při výběru ubytování v Piešťanech. Mají nejen plně vybavené pokoje, ale zpravidla nabízejí i doplňkové služby jakou jsou masáže nebo rozčířené zázemí v podobě bazénů a saun. Zároveň nejsou drahé a ubytování si zde může dovolit naprosto každý. Na lázeňské procedury se zpravidla dochází do lázeňského komplexu.

Čtyřhvězdičkové Hotely Piešťany

HvězdičkyHvězdičkyHvězdičkyHvězdičky

Jedná se plně vybavené hotely, které kromě bazénu a sauny nabízejí i rozšířené služby v podobě vířivých koupelí, zábalů, masáží a léčebných procedur. Poskytují veškeré služby, které očekává návštěvník lázní. A to vše pod jednou střechou bez docházení mimo hotel.

Pětihvězdičkové Hotely Piešťany

HvězdičkyHvězdičkyHvězdičkyHvězdičkyHvězdičky

Luxusní ubytování v moderních a plně zařízených hotelech. Svým zázemím nabízejí kompletní lázeňské služby a procedury a není tak nutno docházet do vzdálenějších zařízení. Pro některé návštěvníky může být překážkou vyšší cena.

Slovenské Termální Lázně Piešťany
Půjčka na OP ihned
Inzerce Půjček Zdarma
Dominikánská republika
www.piestany.cz