Mapa hotelů Piešťany - Porovnání nejlevnějšího ubytování

Níže se nachází interaktivní mapa Piešťan s označenými polohami hotelů. Mapu můžete přiblížit kliknutím na (+) a oddálit kliknutím na (-). Kliknutím na mapu a tažením myši můžete mapu posouvat. Každá cenovka reprezentuje hotel, který má k dispozici volné pokoje. Najetím myši na cenovku zobrazíte jméno hotelu a jeho fotografii. Kliknutím na cenovku budete přesměrováni na podrobnější informace = kompletní fotogalerii hotelu, volné termíny, recenze a i možnost rezervace ubytování.

Booking.com

Vybírejte dle polohy

Piešťanské hotely na interaktivní mapě jsou ideálním nástrojem jak porovnat polohu jednotlivých hotelů a vybrat si ten, který je pro vás nejvýhodnější. Patříte mezi lázeňské návštěvníky, kteří do Piešťan jedou za termálními koupališti a lázeňskými procedurami? Nejlepší lokalita je v blízkosti řeky Váh, okolí Městského parku a Náměstí Svobody - tedy přímo v samém srdci Piešťan.

Vybírejte dle nejlevnější ceny

Každý hotel na mapě je reprezentován cenovkou. Zobrazená cena je cena ubytování na příští týden. Hledáte ubytování na příští měsíc nebo příští sezónu? Klikněte na cenovku a zobrazte si podrobnosti hotelu, vč. možnosti vybrat konkrétní datum a zobrazit ceny v budoucnosti. Tím získáte nejlevnější možné ubytování v Piešťanách. Ceny pro příští týden obvykle začínají na 700 Kč. Budete-li rezervovat s větším předstihem, dostupné ceny jsou již od 500 Kč. Požadujete vyšší komfort? K dispozici jsou i hotely v cenové hladině 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč a výše.

Klikněte na cenovky pro bližší informace

Vybrali jste si vhodnou lokalitu a i cena odpovídá vaší představě? Klikněte na cenovku a přejdete na podrobnosti hotelu. Zobrazí se vám kompletní fotogalerie, recenze návštěvníků, hotelové služby a další podrobnosti. A i možnost rezervace ubytování. Zadáte konkrétní termín, počet osob a požadované služby. Obratem získáte cenovou kalkulaci. V závislosti na zvoleném hotelu je možnost platby za ubytování předem (platební kartou přes internet, bankovním převodem) nebo můžete platit až na místě po příjezdu.

Slovenské Termální Lázně Piešťany
Půjčka na OP ihned
Inzerce Půjček Zdarma
Dominikánská republika
www.piestany.cz