Hrad Beckov Piešťany

Příští týden volných: již jen 38 hotelů a 207 pokojů!

Zobrazit volné pokoje pro ubytování v Piešťanech.

Poslední rezervace proběhla: 01:00:43

UKÁZAT CENY

Hrad Beckov leží 25 Km od Piešťan (23 minut jízdy autem). Je otevřen každý den od 9:00 do 16:00 (poslední vstup). Vstupné pro dospělou osobu je přibližně 70 Kč, pro dítě 40 Kč a případně se nabízí i rodinné vstupné za přibližně 150 Kč.

Hrad Beckov Piešťany Hrad Beckov Piešťany Hrad Beckov Piešťany Hrad Beckov Piešťany

První zmínka o hradu sahá až do roku 1208. Byl postaven pro ochranu severo-západních hranic. Jeho dobrou obranyschopnost potvrzuje i fakt, že při vpádu Tatarů do Uherska v roce 1241 nebyl dobyt. I když obstál v mnoha bojích, nakonec podlehl požáru v roce 1729. Po požáru byl po dlouhou dobu neudržovaný a díky působení počasí se začal rozpadat, až z něj zbyly jen ruiny.

Díky spolupráci mnoha organizací a peněz z Evropské unie se jej podařilo dostat až do nynějšího stavu. V současnosti zde naleznete plně zrekonstruované (roku 2012) Muzejní nádvoří - budovy ukazující původní život na hradě a v jeho okolí.

V současnosti je hrad Beckov v natolik dobrém stavu, že nabízí svatby, rodinné oslavy, firemní team bulding a i letní kino. V neposlední řadě je i vhodným zpestřením vašeho pobytu v Piešťanech, kdy se zde můžete zúčastnit jedné z prohlídek, načerpat nové znalosti a získat bližší vztah k místu, kde prožíváte svoji dovolenou.

Výlet za historií jistě může být výborným zpestřením vašeho pobytu v lázních.

Slovenské Termální Lázně Piešťany
Půjčka na OP ihned
Inzerce Půjček Zdarma
Dominikánská republika
www.piestany.cz