Piešťany lázně pro seniory - Od Ubytování po Procedury

Piešťany lázně pro seniory

Příští týden volných: již jen 38 hotelů a 207 pokojů!

Zobrazit volné pokoje pro ubytování v Piešťanech.

Poslední rezervace proběhla: 01:38:20

UKÁZAT CENY

Proč jsou lázně Piešťany vhodné právě pro seniory? Ze tří výborných důvodů. Lázně Piešťany leží v těsné blízkosti českých hranic. Přestože se jedná o mezinárodní lázně, tak nabízejí příjemně nízké slovenské ceny. A v neposlední řadě mají vybudované široké zázemí, které nabízí více než 60 léčebných procedur. Senioři tak ocením krátké cestování, levnější ceny a mnoho aktivit po celý pobyt v lázních.

Ubytování pro seniory v Piešťanech

Lázně Piešťany nabízejí několik velikých lázeňských domů. Ty nabízejí nejen ubytování a stravování, ale mají i prostory určené k lázeňským procedurám a odpočinkovým aktivitám. Pokud si k ubytování vyberte jeden z těchto komplexů, budete mít veškeré lázeňské služby na dosah ruky.

V nabídce je ale i mnoho hotelů a soukromých apartmánů, které jsou zpravidla levnější, ale nemají žádné lázeňské prostory. V tomto případě musí lázeňští hosté na procedury každý den docházet do velikých lázeňských domů. Je tedy jen čistě na každém návštěvníkovi, jestli dá přednost pohodlí nebo levnější ceně.

Jak objednat pobyt v Piešťanech pro seniory

Máte-li možnost vlastní dopravy, podívejte se na tuto nabídku pobytů v Piešťanech. Nabízejí se zde ozdravné pobyty pro seniory v Piešťanech, u kterých je zajištěno ubytování, plná či polopenze a i léčebné procedury. Je to opravdu tak snadné, jak to vypadá. Stačí online přes internet objednat ubytování v lázeňském domu (například na 6 - 14 dní) a obsahem tohoto balíčku bude ubytování, strava, přístup do lázeňských prostor a lázeňské procedury. Dopravu si ovšem musíte zajistit vlastní.

Léčivá lázeňská voda pro seniory

Piešťanská termální léčivá voda vyvěrá z tektonického zlomu, který je přibližně 2000 metrů pod zemí. Obsahuje 1500 mg minerálních látek na 1 litr vody (vysoký obsah). Samotná zásoba vody se nachází přibližně 60 metrů pod zemí, což jí zaručuje stálé chemické složení (kvalita se nemění) a stálou teplotu. Teplota pramene se pohybuje od 67°C do 69°C a je využívána jak ke koupelím, tak i v rámci léčebného pitného režimu.

Chemické látky, obsažené ve vodě, jsou blahodárné zejména pro starší návštěvníky seniory.

Lázeňské procedury pro seniory

Lázně Piešťany nabízejí seniorům specializaci v následujících oborech: nemoci z povolání, nervová onemocnění, onemocnění pohybového ústrojí, neurologická onemocnění, civilizační choroby a léčbu obezity.

Podíváme-li se na tento výčet specializací, tak je nám ihned zřejmé, že nejvíce z pobytu v těchto lázní budou benefitovat právě starší lidé a senioři.

Žádné lázně, ani Piešťany, by se samozřejmě neobešly bez léčebných procedur. Nabízí se dietoterapie, elektroléčba, fyziatrie, inhalační kyslíkové terapie, bahenní terapie, balneoterapeutické pohybové terapie, masáže, parafínové zábaly a mnoho dalších terapií, které využívají sílu místních vodních pramenů.

Součástí každého pobytu v lázních je vstupní prohlídka. Během této je každý návštěvník podrobně vyšetřen lázeňským doktorem a jsou mu předepsány procedury na míru. Nemusíte se nyní tedy vůbec zatěžovat čtením o léčebných procedurách a co ta cizí slova znamenají – o vše se postará na místě lázeňský personál.

Zábava a volný čas pro seniory

Hlavní náplň programu spočívá v lázeňských procedurách. Návštěvníci je většinou absolvují ve větších skupinkách či společně. Mnoho seniorů do Piešťan přijíždí osamoceně. Ale díky společným procedurám velmi brzo zjistí, že s některými seniory toho mají mnoho společného a na zbytek pobytu se stanou přáteli. Další volný čas tak tráví společně a necítí se osamoceně.

Piešťany jsou klidným kulturním městem, které ocení spíše senioři a starší lidé. Nabízejí mnoho příležitostí k posezení jako jsou kavárny, restaurace a lázeňské bary. Na lázeňské půdě se rovněž pravidelně pořádají slavnosti, koncerty vážné hudby a další kulturní akce. V neposlední řadě v okolí vyvěrá 10 lázeňských pramenů a procházky mezi nimi jsou velmi vítaným zpestřením pobytu v lázních.

Piešťany jsou lázně pro seniory. Navštivte je i Vy!

Slovenské Termální Lázně Piešťany
Půjčka na OP ihned
Inzerce Půjček Zdarma
Dominikánská republika
www.piestany.cz