Lázeňské Procedury a Léčba Piešťany

Lázeňské Procedury a Léčba Piešťany

Příští týden volných: již jen 38 hotelů a 207 pokojů!

Zobrazit volné pokoje pro ubytování v Piešťanech.

Poslední rezervace proběhla: 17:45:13

UKÁZAT CENY

Termální lázně Piešťany jsou již od založení zaměřené na léčbu pohybového aparátu - bolavých kloubů, kostí, svalů, spojivových tkání a nervů důležitých pro řízení pohybu. Při léčbě a procedurách jsou nejvíce využívány místní unikátní zdroje - léčivé přírodní prameny a sirné bahno. Celkem lázně Piešťany nabízejí více než 60 léčebných a odpočinkových procedur.

Piešťanské termální minerální prameny

V Piešťanech vyvěrá z hloubky 2000 metrů celkem 10 léčivých pramenů o teplotě 67 °C až 69 °C. Využití je velmi široké a při pobytu se s prameny nesčetněkrát setkáte - ať již při lázeňských koupelích nebo při ozdravné pitné kůře.

U piešťanských pramenů je velmi důležitým prvkem vysoký obsah síry. Ta při koupelích pomáhá k zlepšení cirkulace krve, odstraňuje odumřelé buňky na povrchu těla, přispívá k obnově pokožky a proniká do hlubších tkání.

Během jednoho dne piešťanské prameny vydají více než 3 miliony litrů léčivé termální vody.

Piešťanské sirné bahno

Piešťanské sirné bahno je unikátní jak v evropském, tak i v celosvětovám měřítku. Vyniká vysokým obsahem síry, která se uplatňuje především u balneoterapie.

Zábaly z bahna mají pozitivní vliv na výživu chrupavky, kloubní pouzdra, svaly, šlachy a minerální složení kostí.

Balneoterapie

Léčba pomocí balneoterapie se aplikuje na choroby pohybového ústrojí a poúrazové stavy.

Bahno, určené pro tyto procedury, prochází procesem dozrávání, při kterém u něj dochází k mnoha biologickým a chemickým procesům. Dozráté bahno má máslovitou až mazlavou konzistenci a tmavě modrou až černou barvu. Před aplikací se zahřeje na příjemnou teplotu a poté postupně chladne - díky svým vlastnostem až čtyřikrát pomaleji než voda.

Samotná balneoterapie se kombinuje s dalšími navazujícími procedurami - vodoléčbou, masážemi, skupinovou nebo individuální rehabilitací a relaxačními procedurami.

Slovenské Termální Lázně Piešťany
Půjčka na OP ihned
Inzerce Půjček Zdarma
Dominikánská republika
www.piestany.cz