Rekreační Oblast Sĺňava Piešťany

Rekreační Oblast Sĺňava Piešťany

Příští týden volných: již jen 38 hotelů a 207 pokojů!

Zobrazit volné pokoje pro ubytování v Piešťanech.

Poslední rezervace proběhla: 03:12:23

UKÁZAT CENY

Rekreační oblast Sĺňava se rozprostírá okolo stejnojmenné nádrže, vybudované na řece Váh. V okolí se nachází spousta míst pro sport, zábavu, rekreaci a jsou zde zajištěny i služby jako ubytování, stravování nebo místo pro kempování.

Campy a autocamping Sĺňava Piešťany

Pro ubytování mohou přijíždějící návštěvníci využít dvou kempů. Autocamping Loděnica leží v tichém prostředí lesoparku. V areálu jsou k dispozici elektrické přípojky, bungalovy a turistická ubytovna. Autocamp Pullmann je zatravněný a skrz celý areál se proplétají asfaltové chodníky. V kempu je nepřetržitá 24 hodinová služba a návštěvníkům nabízí bufet se zastřešenou terasou. K dispozici je i WiFi (bezdrátové) připojení k internetu.

Hotely Sĺňava Piešťany

Kromě kempů nabízí Sĺňava i ubytování v hotelech. První možností je tříhvězdičkový Hotel Máj s vlastními rehabilitačními a léčebnými procedurami. Druhou možností je využít Hotel Odevák, který leží jen 2km od centra Piešťan. Při ubytování v Hotel Linea můžete k dopravě do centra využít hotelový mikrobus případně blízkou MHD. Vyznavači aktivního odpočinku budou nadšeni množstvím sportovních příležitostí, které skýtá Hotel Sorea.

Sport a aktivní pohyb

Cyklistika, kolečkové brusle, běh - cyklookruh je ukružní trasa okolo celé nádrže Sĺňava. Asfaltový okruh je kvalitní a vhodný jak pro kolo, tak i kolečkové brusle. Cyklisti jej zdolají přibližně za 45 minut, pěší turisté za 3 hodiny. Zdatnější cyklisté mohou vyrazit i na velmi oblíbenou cyklomagistrálu, která je dlouhá 56 Km a vede až do Trenčína.

Windsurfing a vodní lyže - na nádrži Sĺňava se nachází vodní vlek pro vodní lyžování. Oblast je i velmi oblíbena mezi windsurfery a vyznavači ostatních vodních sportů.

Turistika - Sĺňava a blízké pohoří Považský Inovec nabízí spoustu velmi dobře značených tras, vhodný jak pro odpočinkové procházky, tak i náročnou turistiku.

Slovenské Termální Lázně Piešťany
Půjčka na OP ihned
Inzerce Půjček Zdarma
Dominikánská republika
www.piestany.cz